> Olympijské karate

Výsledky a fotogalerie 2. kolo NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů

3. 6. 2019 |Václav Šolc

Aktualizované výsledky a fotogalerie


Výsledky z: www.karaterec.com

Žebříček klubů

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE
3. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
7. kata dorostenci (14-15) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Matěj Fabián SK Karate Shotokan Neratovice CZE
11. kata dorostenci (14-15) Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE
11. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
11. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE
11. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE
15. kata dorostenci (14-15) Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE
15. kata dorostenci (14-15) Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
11. kata dorostenky (14-15) Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE
11. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata dorostenky (14-15) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE
15. kata dorostenky (14-15) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata dorostenky (14-15) Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kristýna Jurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
15. kata dorostenky (14-15) Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
7. kata junioři (16-17) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Thoma GRYF z.s. CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata junioři (16-17) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata junioři (16-17) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata junioři (16-17) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE
2. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
3. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata juniorky (16-17) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
7. kata juniorky (16-17) Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
11. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata juniorky (16-17) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE
11. kata juniorky (16-17) Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE
15. kata juniorky (16-17) Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata juniorky (16-17) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
15. kata juniorky (16-17) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE
15. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
15. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE
15. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
15. kata juniorky (16-17) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
2. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
3. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
5. kata muži U21 Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kata muži U21 Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kata muži U21 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata muži U21 Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE
7. kata muži U21 Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata muži U21 Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
5. kata ženy U21 Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
5. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
7. kata ženy U21 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata ženy U21 Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions Team CZE
7. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE
15. kata ženy U21 Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
2. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE
3. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE
5. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE
5. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata muži Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kata muži Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE
7. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
7. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
11. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
11. kata muži Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE
11. kata muži Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
11. kata muži Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
11. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
11. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE
15. kata muži Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata muži Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE
15. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
15. kata muži Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata muži Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kata muži Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata muži Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
15. kata muži Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata ženy Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata ženy Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE
11. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
11. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
15. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata ženy Kamila Horáková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kata ženy Tereza Jůnová Champions Team CZE
15. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata ženy Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE
15. kata ženy Adéla Šinerová Sport Relax CZE
15. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team do

Sdílet článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace